UE.jpg

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Rozpoczęcie działalności gospodarczej pod nazwą TRENDY DESIGN Małgorzata Wróbel" mająca na celu "prowadzenie działalności gospodarczej pod nazwą TRENDY DESIGN Małgorzata Wróbel , uzyskanie dochodów oraz utworzenie dodatkowego miejsca pracy" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez Stowarzyszenie LGD "Leśna Kraina Górnego Śląska"
Przewidywane wyniki operacji: utworzenie nowego przedsiębiorstwa, uzyskanie dochodów oraz utworzenie miejsca pracy.

HAFT KOMPUTEROWY:

Najtrwalsza i najbardziej elegancka metoda zdobienia odzieży.

Takie znakowanie, pięknie prezentuje się na tkaninie. Może być wykonane zarówno na odzieży jak i na tekstyliach.

Logo, imię, nazwa firmy, a może napis okolicznościowy?

Trendy Design wykona dla Ciebie dowolną grafikę

HANDMADE:

przedstawiam produkty wykonane przeze mnie z wełny, pochodzącej z recyklingu. Kierując się dbaniem o środowisko oraz stylem no-waste postanowiłam dać drugie życie wełnianym swetrom i uszyć z nich opaski oraz czapki. Wełna to materiał w 100% naturalny, biodegradowalny, o wielu właściwościach. Podstawową cechą wełny jest to, że jest doskonałym izolatorem. Włókna wełny są przyjazne dla skóry, ponieważ zapewniają cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Wełna jest antyalergiczna, ponieważ nie pozwala na gromadzenie się w niej kurzu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z wełny merynos,lamswool, czy kaszmir.